Tütün Dizer Gold
Tütün Dizer
Tütün Dizer Konik
Ertaş
Beyaz Sedef
Sedef
Büyük Konik
Sucuk İpi - Pastırma İpi
Aleksandır
6-6 Çile

Tütün ve ambalaj iplikleri üretimine 1979 yılında başlayan şirketimiz, geçen zaman ile teknolojisini, üretim kapasitesini ve ürün kalitesini artırmıştır. 2000'li yıllardan beri sipariş olması durumunda Türkiye Tütün ve Ambalaj ipliği piyasasının büyük bölümüne cevap verecek donanım ve ekipmana sahip Sedef İplik, farklı ürün çeşitleri ile üretimini sürdürmektedir.

Tütün ve ambalaj ipliği üretim tesislerimizde standart 6/9 NE OPEN-END Pamuk ipliği üretilmektedir. Ayrıca siparişe göre 6/3 NE ve 6/25 NE arası OPEN-END pamuk ipliği imalatı da yapılabilmektedir. Tüm bunların dışında müşterilerimizin bize ileteceği talep doğrultusunda sarım ve bobin büyüklüğü ayarlanabilmekte ve tütün ve ambalaj ipliklerinin özel üretimi yapılabilmektedir.

Standart olarak üretilen tütün ve ambalaj iplikleri başta olmak üzere bir çok sektör için özel siparişle üretim yapılmaktadır. Uzman ekibimiz ve deneyimli kadromuzla tütün ve ambalaj ipliği üretim tesislerimizde;

Mum fabrikaları için,
Sucuk fabrikaları için,
Çelik halat fabrikaları için,
Kablo üretim fabrikaları için,

Filitre fabrikaları için sanayii de kullanıma uygun bir çok sektöre tütün ve ambalaj ipliği sağlamaktayız.
Tütün Dizer markası ile tütün dizme ipi, sucuk ipi, mum ipi, asma ipi, ambalaj ipi, tütün ipi, çuval ağzı ipi üretimimiz sürmektedir.

Tütün ve Ambalaj ipliği üretiminde yılların verdiği deneyimi belgeleştiren firmamız 2005 yılında
TÜTÜN DİZER markası ile üretimini yaptığı tütün ve ambalaj ipliklerinin kalitesini tescil ettirmiştir.


Anasayfa Hakkımızda Ürünler Fabrika İletişim FACEBOOK

(C) Mega Tasarım 2011